Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais: UAB "Vežys"

Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais: UAB "Vežys"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Nuosavybės forma ir valdymo struktūra. Personalas. Veiklos licencijavimas ir reglamentavimas. Įmonės veiklos sritys. Marketingas. Kokybės valdymas ir kontrolė. Išorinė aplinka. Konkurentai. Partneriai. Klientai. Įmonės SSGG analizė. Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Transporto priemonių parko sudarymas. Transporto priemonių skaičiaus nustatymas. Transporto priemonių parinkimas. Aptarnaujami maršrutai. Užsakymų priėmimas ir krovinių vežimo sutarties sudarymas bei vykdymas. Dokumentai. Krovinio. Vairuotojo. Transporto priemonės. Krovinių įpakavimo, markiravimo ar kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai. Vairuotojo darbo ir poilsio laikas. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas. Antro maršruto pajamų ir išlaidų skaičiavimas. Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis rezultatų paskaičiavimas. Išvados.

Ištrauka

Visame Pasaulyje labiausiai paplitusi transporto rūšis yra kelių transportas. Todėl keliais yra pervežama daugiausiai krovinių. Lyginant su kitomis transporto rūšimis kelių transportas turi daugiau pranašumų: pigiausias transportavimas, manevringumas, galimybė krovinius vežti nuo durų iki durų, gan greitas ir sinchronizuotas krovinių pristatymas.

Šiame kursiniame projekte bus įkuriama tarptautinių krovininių vežimo įmonė ir nagrinėjama jos veikla.
Naujosios įmonės pavadinimas yra UAB "Vežys". Ši įmonė atliks tarptautinius krovinių pervežimus, maršrutu Lietuva – Graikija ir Lietuva - Helsinkis. Įmonė turi dešimt vilkikų su puspriekabėmis refrižeratoriais. Įmonė yra įsikūrusi Utenoje, pramonės rajone. Įmonės patalpos pilnai atitinka krovinių vežimo transporto plėtojimui, nes yra servisas technikai prižiūrėti bei tvarkyti, yra vieta vilkikų laikymui, bei įmonės administracijos patalpoms.
Įmonė yra uždaroji akcinė bendrovė. Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 89 000 Lt. Pagrindinis ir vienintelis bendrovės akcininkas yra jos steigėjas Aivaras Stundžia, kuris taipogi valdo įmonę. Kitos lėšos, reikalingos vilkikams, puspriekabėms įsigyti, įmonės patalpoms nuomoti, buvo pasiskolintos iš banko.
Organizacijos valdymo struktūra yra rchalinė. Vadovas yra vienas ir aprėpia viską. Jam vienam pavaldūs administracija ir visi darbuotojai. Šią struktūrą galima naudoti nedidelėje įmonėje, kai vienas žmogus dar sugeba atlikti visas vadybos funkcijas.
Įmonės personalas: pagrindiniai įmonės darbininkai – vairuotojai, kurių yra 10. Visada įmonė yra pasiruošusi priimti vežėjus, turinčius nuosavus vilkikus. Taipogi įmonėje yra buhalterė, kuri rūpinasi įmonės dokumentais ir pinigais. Logistikos specialistas, kuris sudarinėja maršrutus, suranda krovinius, koordinuoja sunkvežimių judėjimą. Dar įmonėje dirba du kvalifikuoti mechanikai, kurie prieš išvykstant vilkikui jį techniškai apžiūri, o esant reikalui sutvarko. Įmonės direktoriaus pareigos yra "universalios", reikalui esant jis gali atlikti ir buhalterio ir logisto darbus, bet tiesioginės vadovo pareigos yra kryptingai koordinuoti ir valdyti įmonę, prižiūrėti ir plėsti įmonės veiklą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis216.08 KB
AutoriusKestutis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVytautas Jaržemskis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kroviniu vezimu organizavimas keliu transportu tarptautiniais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Vytautas Jaržemskis
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą