Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Automobilizacija Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje: tarptautinio verslo plėtros strategijos

Automobilizacija Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje: tarptautinio verslo plėtros strategijos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465
Aprašymas

Įvadas. Automobilizacija Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje: nauji iššūkiai tarptautiniam verslui. Automobilizacijos ir jos formų bei krypčių samprata. Automobilizacijos procesų ypatumai Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje. Automobilizacijos Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje sąlygojami iššūkiai verslui ir jų tyrimo prioritetai. Automobilizacijos Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje sąlygojamų verslo raidos procesų tyrimams taikytinos teorijos ir metodikos. Ekonomikos ir verslo internacionalizavimo teorijos ir jų galimybes tiriant automobilizacijos verslo raidos procesus. Automobilizacijos procesų ir jų poveikio socialinei ir ekonominei raidai atspindys šiuolaikinėse teorijos. Automobilizacijos bei jos sąlygojamiems verslo raidos ES ekonominėje erdvėje procesams skirtų empirinių tyrimų metodika. Automobilizacijai bei jos sąlygojamiems verslo raidos Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje procesams skirti empiriniai tyrimai. Automobilizacijos procesų Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje būdingų tendencijų analizė. Automobilių parko ES ekonominėje erdvėje struktūra ir struktūros analizė. Automobilių vartojimui ES ekonominėje erdvėje būdingų tendencijų analizė. Avarijų analizė ES erdvėje. Automobilių pramonės Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje raidos procesų analizė. Automobilizacijos procesų ES ekonominėje erdvėje sąlygojamos naujos tarptautinio verslo plėtojimo kryptys ir jų analizė. Prekybos automobiliais plėtojimo Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje tendencijų analizė. Automobilių aptarnavimo paslaugų plėtojimo Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje tendencijų analizė. Kelių statybos, remonto ir eksploatavimo plėtros Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje tendencijų analizė. Prekybos degalais plėtros Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje tendencijų analizė.

Ištrauka

Transportas yra gyvybiškai svarbus visuomenei, būtent jis formuoja erdvę, formuoja ir atspindi mūsų gyvenimo būdą ir mūsų kultūrą, prisideda prie ekonominio vystymosi. Visuomenės funkcionavimas labai priklauso nuo transporto kokybės ir planavimo, bloga transporto sistema smarkiai veikia visuomenę, mat šiuolaikinėje visuomenėje labai mažai žmogaus poreikių gali būti patenkinta be transporto. Transportas yra ekonominės veiklos dalis, kuri susijusi su žmonių didėjančių poreikių tenkinimu, keičiantis prekių arba žmonių geografinę padėtį.
ES politika yra pasiekusi svarbių tikslų tiek vidaus rinkoje, tiek ir užtikrinant laisvą paslaugų judėjimą. Taryba kalbėdama apie reformas augimui didinti, kurios yra svarbiausios pramonės požiūriu, nurodė investicijų į mokslinius tyrimus ir technologijų plėtrą didinimą ir skatinimą, plėtoti naujas technologijas ir kt. kaip prioritetus, kad ateityje svarbiausias vaidmuo priklausys pažangiausias technologijas (alternatyvios energijos technologijas, nano-technologijas ir biotechnologijas, oro erdvės ir aeronautikos, daugialypės terpės ir telekomunikacijos technologijas) taikančioms įmonėms.
Pastaraisiais metais Europos Komisija priėmė nemažai įsipareigojimų remti įvairius pramonės sektorius. Komisijos dėmesį patraukė tradiciškai stipri Europos pramonės šaka – automobilių pramonė, kuriai tenka 3 proc. Europos BVP ir 7 proc. apdirbamosios pramonės sektoriaus darbuotojų. Komisija komunikate CARS 21(22) pateikė Europos automobilių pramonei skirtą visapusišką strategiją, kurios tikslas – ilgalaikės transporto priemonių už vartotojams tinkamą kainą gamybos užtikrinimas. Dokumentas apima šiuos aspektus: administracinių išlaidų mažinimas, tvari aplinkosauga, eismo automobilių keliais saugumas, užsienio prekyba ir moksliniai tyrimai. Komisija suprato, kad automobilių pramonė ir su ja susiję pagalbiniai sektoriai yra ypač svarbūs Europos ekonomikai ir dėl to reikia parengti Europos lygmens koordinavimo priemones jų raidai reguliuoti.
Mažėjant automobilių paklausai, Europos automobilių pramonę ištiko krizė. Tačiau automobilių pramonei ir toliau reikia nuolatinių investicijų į mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros programas, kurios parengia geriausius sprendimus, susijusius su kokybe, sauga ir aplinkosaugos veiksmingumu, siekiant užtikrinti tvarias konkurencijos sąlygas, ir todėl siekiama suteikti paramą moksliniams tyrimams ir technologijų plėtrai bei naujovėms. Tai siejama ir su aplinkos apsauga, mat ES aplinkos politikos kertinis akmuo yra veiksmų programa "Aplinka 2010: Mūsų ateitis – mūsų pasirinkimas". Žmonija neišsiverčia be transporto, tačiau turi paisyti aplinkos apsaugos reikalavimų. Šiandien aplinkosauga yra viena aktualiausių pasaulio problemų, nuo kurios priklausys ir transporto ateitis.
Šiame darbe bus kalbama apie automobilių transportą.
Automobilizacija priklauso bent iš dalies ir nuo kitų aplinkybių, tai nuo globalizacijos ir nuo regionalizacijos. Lietuvai įstojus į Europos Sąjunga, atsirado bendra politika, bendri teisės aktai, kuriais ir Lietuva turi vadovautis. Nustatyti tam tikri standartai reikalauja, kad būtų vienaip ar kitaip atsižvelgta į juos ir automobilizacijos procese.
Šio darbo tema - Automobilizacija ES ekonominėje erdvėje: tarptautinio verslo plėtros strategijos.
Šio darbo objektas – automobilizacija ES ekonominėje.
Šio darbo tikslas – atskleisti automobilizacijos plėtros perspektyvas ES ekonominėje erdvėje ir parengti strateginius sprendimus, skirtus patenkinti mūsų poreikius ateityje.
Darbo uždaviniai - išnagrinėti mokslinę literatūrą, tarptautinius dokumentus bei 1) atskleisti automobilizacijos sampratą, pateikti jos formas, kryptis ir procesų ypatumus; 2) nustatyti, kokias reikia taikyti teorijas ir metodikas verslo raidos procesų tyrimams apskritai ir automobilizacijos verslo raidos procesams; atlikti automobilizacijos raidos procesų dinamikos ir struktūros analizę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis61 puslapis 
Dydis1.64 MB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Automobilizacija Europos Sajungos (ES) ekonomineje erdveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 61 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 6 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais