Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Apelsinų pervežimo analizė: maršrutas Ispanija – Klaipėda

Apelsinų pervežimo analizė: maršrutas Ispanija – Klaipėda

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: Atlikti apelsinų pervežimo analizę, kurie bus gabenami maršrutu Ispanija – Klaipėda. Apelsinų pervežimų iš Valencijos į Klaipėdą teorinė analizė. Įmonių veikla ir valdymas. Pervežimo paslaugų analizė Lietuvoje. Rinka ir konkurentai. Verslo prielaidos ir rizika. Finansų planavimas transporte. Apelsinų pervežimų iš Valencijos į Klaipėdą situacinė analizė. Įmonės veikla ir valdymas. Transporto paslaugų analizė. Automobilių parkas ir technologinė įranga. Rinka ir konkurentai. Prielaidos ir rizika. Finansų planas. Metinės degalų sąnaudos paskaičiuojamos. Automobilių ir puspriekabių nusidėvėjimo sąnaudos. Automobilio eksploatavimo sąnaudos. Automobilių, krovinių ir vairuotojų draudimo sąnaudos. Dokumentų tvarkymo sąnaudos. Išvados.

Ištrauka

Transportui tenka svarbus vaidmuo kuriant materialines vertybes, racionaliai išdėstant gyventojų susisiekimo poreikius. Transportas yra būtinas atliekant vežimus tarp įmonių, rajonų, šalių. Lietuvos Respublikos Vyriausybė transporto sistemos vystymąsi laiko prioritetiniu, reikalaujančiu daug pastangų, milžiniškų investicijų ir laiko.
Krovinių vežimas – pastaruoju metu plačiai paplitęs terminas, apibrėžiantis didelį ratą operacijų, kurios atliekamos nuo produkcijos pagaminimo iki pateikimo ją vartotojams. Šias operacijas sudaro: medžiagų vežimas, sandėliavimas ir saugojimas, komplektavimas ir įpakavimas, taip pat vežimas bet kokia transporto rūšimi. Čia taip pat priklauso tokios operacijos kaip: maršruto parinkimas, eismo grafikų sudarymas ir transporto priemonių techninis aptarnavimas. Šių operacijų tikslas likviduoti teritorinį skirtumą tarp gamintojo ir vartotojo, ir užtikrinti saugų ir savalaikį krovinių vežimą iš gamybos vietos į vartojimo vietas, kur jie reikalingi ir kada reikalingi.
Lietuvoje didžiausią įtaką bendram krovinių vežimo apimties augimui turi kelių transportas, kuriam tenka beveik 80 proc. visų pervežamų krovinių. Pagal transporto indėlį BVP struktūroje ir dirbančiųjų skaičių jame, Lietuva lenkia senas transporto veiklos tradicijas turinčias Europos valstybes (pvz.: Prancūziją, Italiją, Švediją), nenusileidžia Belgijai, Danijai, Suomijai ir kitoms šalims. Paskutiniaisiais metais Lietuvoje pastebimos dvi rinkos struktūros formavimosi tendencijos:
• Žymiai išaugo smulkių transporto įmonių skaičius;
• Auga transporto įmonių bei krovininių transporto priemonių skaičius.
Pasirinktas krovinys apelsinai yra vieni iš seniausių žmogaus auginamų vaisių. Jie auginami jau daugiau kaip 4000 metų. Tikriausiai jie kilę iš Azijos pietvakarių, bet dabar auginami viso pasaulio subtropinio klimato kraštuose.
Apelsinai vežami iš Valencijos (Ispanija) į Klaipėdą (Lietuva). Maršrutas bus švytuoklinis Pagal šį maršrutą į vieną pusę transportas juda su kroviniu, atgal - tuščias arba su tuščia tara. Kelionė iš Valencijos pradedama 9,00val , važiuojant 50 km/h greičiu. Pravažiuojama Prancūzija, Vokietija, Lenkija ir įvažiuojama į Lietuvą.
Kursinio darbo tikslas: Atlikti apelsinų pervežimo analizę, kurie bus gabenami maršrutu Ispanija – Klaipėda
Uždaviniai:
1. Atlikti įmonės veiklos analizę;
2. Pagrįsti reikalingas investicijas krovinio gabenimui;
3. Atlikti transporto įmonės (padalinio) steigimo galimybių analizę ir tyrimą pagal pasirinktą krovinį, maršrutą ir metinę pervežimų apimtį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Dydis136.73 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apelsinu pervezimo analize marsrutas Ispanija - Klaipeda [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • J. Vaitekonienė
Pasidalink su draugais