Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Logistinio aprūpinimo transportavimo plėtra įmonėje: krovinių gabenimas

Logistinio aprūpinimo transportavimo plėtra įmonėje: krovinių gabenimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

"X" įmonės transportavimo logistinio aprūpinimo plėtra. Logistikos kursinis darbas. Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti X įmonės logistinio aprūpinimo transportavimo plėtrą. "X" įmonės veiklos ir informacinių šaltinių apžvalga. Logistinio aprūpinimo transportavimas. Transportavimas. Krovinių gabenimas multimodaliniu būdu. Vežimo schemos. Tarptautinės logistikos kanalai. Transportavimo grandinės, maršrutai ir pervežimų schemos. Vienanarės transporto grandinės. Krovinio EUR padėklai srautai transporto grandinėse. Praktinis transportavimo maršruto sudarymas. Transporto grandinių sudarymas. Transporto grandinė kelių transportu. Transporto grandinė multimodaliniu būdu. Lyginamoji transporto grandinių analizė. Išvados.

Ištrauka

Logistika jungia tokias skirtingas veiklos sritis, kaip imformacijos mainai, transportavimas, atsargų valdymas, sandėliavimas, produktų tvarkymas, pakavimas. Pagrindinė logistikos užduotis firmoje yra nukreipti profesinę įvairių logistikos specialistų veiklą viena kryptimi – kuo geriau aptarnauti klientus ir gauti kuo didesnį pelną. Operatyvus logistikos uždavinys – žaliavų, nebaigtos produkcijos ir baigtos produkcijos minimalių atsargų geografinį išdėstymą organizuoti taip, kad būtų tenkinami klientų poreikiai ir reikiami produktai pristatomi, užtikrintai ir per kuo trumpesnį laiką. Logistika papildomą vertę kuria garantuodama produktų laiko ir vietos naudingumą.
Firmose logistinės išlaidos sudaro 5 iki 35 proc. Visos pardavimų apimties – priklausomai nuo verslo ir naudojamų žaliavų tipo, gaminamų ar parduodamų produktų charakteristikų, geografinės verslo erdvės ir kitų veiksnių. Logistinėms išlaidoms versle paprastai tenka viena iš didžiausių išlaidų dalių.
Transportas – tai viena pagrindinių sąlygų sėkmingai kuriant bendrąją rinką, kuri padeda įgyvendinti laisvą žmonių ir prekių judėjimą. Transportavimas sukuria vietos ir laiko naudą produktui. Ekonominiu požiūriu transportas yra esminis gamybos proceso elementas. Prekė ekonomine prasme nėra visiškai užbaigta, kol ji nepristatyta galutiniam vartotojui.
Svarbiausios transportavimo savybės, turinčios įtakos kliento aptarnavimo lygiui, yra patikimumas, pristatymo trukmė, aptarnavimo zona, gaminių pristatymo lankstumas, nuostoliai ir padaryta žala kroviniams, transporto firmos gebėjimas suteikti ne tik transportavimo, bet ir kitas aptarnavimo paslaugas.
Darbo objektas - – transporto grandinė kroviniui – EUR padėklai maršrutu Lietuva (Klaipėdos miestas) → Vokietija (Hanover miestas).
Darbo tikslas – išanalizuoti X įmonės logistinio aprūpinimo transportavimo plėtrą.
Darbo uždaviniai:
1. Charakterizuoti nagrinėjamą įmonę;
2. Pristatyti transporto grandines taikomas įmonėje krovinių vežimui;
3. Išanalizuoti vienanares transporto grandines;
4. Išanalizuoti krovinio EUR padėklai srautą transporto grandinėje;
5. Sudaryti transporto grandinę;
6. Atlikti lyginamąją analizę.
Darbo metodai:
1. Literatūros šaltinių analizė.
2. "X" įmonės logistinio aprūpinimo transportavimo analizė.
3. Loginės išvados. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Dydis183.2 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Logistinio aprupinimo transportavimo pletra imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Jūratė Liebuvienė
Pasidalink su draugais