Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Transporto grandinių logistinio aprūpinimo plėtojimas

Transporto grandinių logistinio aprūpinimo plėtojimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Tarptautinės logistikos esmė. Logistikos sąvoka. Tarptautinės logistikos sfera. Tarptautinės logistikos kanalai. Tarptautinė logistika ir krovinių gabenimas įvairiomis transporto priemonėmis. Krovinių gabenimo ypatumai ir trūkumai. Krovinių transportavimui tarptautiniais maršrutais reikalingi dokumentai. Tarptautinių krovinių sandėliavimas ir jo įtaka tarptautinei logistikai. Europalečių transportavimo linijos įkūrimas ir tarptautinis gabenimas auto transportu. Įmonės transporto pagrindinės charakteristikos. Transporto priemonės parinkimas. Transportuojamų krovinių analizė. Maršrutai ir pervežimų schemos taikomos transportavimui. Praktinis pervežimo iš Vakarų Europos į Rusiją taikymas. Išvados. Priedai.

Ištrauka

Tarptautinė logistika – viena iš veiklos sričių, kurioje darbas niekada nenutrūksta. Tik nedaugeliui verslo sričių būdingi tokie stiprūs vidiniai ryšiai ir tokia plati veiklos geografija. Tarptautinės logistikosb tikslas – užtikrinti reikiamų produktų pristatymą į reikiamą vietą reikiamu laiku. Daugelis išsivysčiusių pasaulio šalių vartotojų tarptautinės logistikos tobulinimą laiko svarbiu procesu. Šiandien gamybos ir rinkodaros neįmanoma įsivaizduoti be logistikos. Konkuruojant globaliose ir sparčiai kintančiose rinkose, pranašumą įgyja tie, kas sugeba reikiamu laiku į reikiamą vietą pristatyti produktus. Bet vien to negana – reikia palaikyti kuo aukštesnį klientų aptarnavimo lygį su kuo mažesnėmis bendrosiomis išlaidomis. Todėl kiekvienos firmos veikloje logistika turėtų užimti svarbią vietą.
Nūdienos logistika labai įvairiapusė, jungianti tokias skirtingas veiklos sritis, kaip imformacijos mainai, transportavimas, atsargų valdymas, sandėliavimas,produktų tvarkymas, pakavimas. Naujų bruožų logistika įgijo tada, kai tam tikros tradicinės logistikos sritys susijungė į visumą ir sudarė strategiškai naują sistemą. Pagrindinė logistikos užduotis firmoje yra nukreipti profesinę įvairių logistikos specialistų veiklą viena kryptimi – kuo geriau aptarnauti klientus ir gauti kuo didesnį pelną. Daugeliu atvejų žinios yra panaudojamos už firmos ribų, todėl klientai, prekių ir paslaugų tiekėjai gali būti siejami į tam tikrą sistemą. Operatyvus logistikos uždavinys – žaliavų, nebaigtos produkcijos ir baigtos produkcijos minimalių atsargų geografinį išdėstymą organizuoti taip, kad būtų tenkinami klientų poreikiai ir reikiami produktai pristatomi, užtikrintai ir per kuo trumpesnį laiką. Logistika papildomą vertę kuria garantuodama produktų laiko ir vietos naudingumą.
Firmose logistinės išlaidos sudaro 5 iki 35 proc. Visos pardavimų apimties – priklausomai nuo verslo ir naudojamų žaliavų tipo, gaminamų ar parduodamų produktų charakteristikų, geografinės verslo erdvės ir kitų veiksnių. Logistinėms išlaidoms versle paprastai tenka viena iš didžiausių išlaidų dalių. Logistikos srityje pirmaujančios šiuolaikinės firmos yra įdiegusios vidinės logistikos procesų valdymo informacines sistemas. Jas taikant logistikos veikla valdoma realiame laike, operatyviai nustatomi atsiradę trūkumai ar trikdžiai ir dažniausiai jie pašalinami anksčiau, nei tai pastebi klientai. Savo verslą gerai išmanančios įmonės paprastai lenkia vidutines įmones produktų pristatymo sparta ir procesų nepertraukiamumu. Taip jos įtvirtina savo gerą įvaizdį esamiems ir potencialiems užsakovams ir apskritai turi daugiau galimybių tapti geromis verslo partnerėmis.
Darbo tyrimo objektas - įmonė x, pervežanti krovinį iš Vakarų Europos į Rusiją.
Pagrindinis tikslas – išanalizuoti tarptautinės logistikos raidą ir pervežimą iš Vokietijos ( Berlyno ) į Rusiją ( Maskvą ).
Darbo uždaviniai :
1. Išanalizuoti tarptautinės logistikos esmę;
2. Išanalizuoti tarptautinės logistikos krovinių gabenimą ir jos sandėliavimą;
3. Išanalizuoti tarptautinį pervežimą iš Vakarų Europos į Rusiją;
Šiame darbe bus panaudojamos šios kompetencijos:
Įvertinti verslo aplinką ir jos galimybes (1)
Įvertinti verslą kaip sistemą ( 3 )
Naudotis informaciniais šaltiniais ( 5 )
Priimti sprendimus ( 7 )
Parenkti įmonės ( padalinio ) veiklos vystimosi strategiją ir taktiką ( 9 )
Organizuoti nenutrūkstamą darbo procesą verslo įmonėje ar jos padaliniuose ( 11 )
Motyvuoti darbuotojus ir organizuoti jų profesinės veiklos įvertinimą ( 15 )
Valdyti ir kontroliuoti turimus materialinius ir finansinius išteklius ( 19 )
Įvertinti tarptautinės rinkos ypatumus ( 21 ) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos diplominis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Dydis435.4 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Transporto grandiniu logistinio aprupinimo pletojimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Diplominiai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 4 Klasė/kursas
  • prof. V. Paulauskas
Pasidalink su draugais