Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Tarptautinė logistika ir krovinių gabenimas įvairiomis transporto priemonėmis

Tarptautinė logistika ir krovinių gabenimas įvairiomis transporto priemonėmis

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Tarptautinė logistika ir krovinių gabenimas įvairiomis transporto priemonėmis. Krovinių gabenimo ypatumai ir trūkumai. Krovinių transportavimui tarptautiniais maršrutais reikalingi dokumentai. Transportuojamo produkto aprašymas. Gabenamo produkto aprašymas. Krovinio markiravimas. Transporto rūšies pasirinkimas. Praktinis pervežimo iš Kanados į Minską taikymas pirmuoju pasirinktu transportu. Praktinis pervežimo iš Kanados į Minską taikymas antruoju pasirinktu transportu. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Tarptautinė logistika – viena iš veiklos sričių, kurioje darbas niekada nenutrūksta. Tik nedaugeliui verslo sričių būdingi tokie stiprūs vidiniai ryšiai ir tokia plati veiklos geografija. Tarptautinės logistikosb tikslas – užtikrinti reikiamų produktų pristatymą į reikiamą vietą reikiamu laiku. Daugelis išsivysčiusių pasaulio šalių vartotojų tarptautinės logistikos tobulinimą laiko svarbiu procesu. Šiandien gamybos ir rinkodaros neįmanoma įsivaizduoti be logistikos. Konkuruojant globaliose ir sparčiai kintančiose rinkose, pranašumą įgyja tie, kas sugeba reikiamu laiku į reikiamą vietą pristatyti produktus. Bet vien to negana – reikia palaikyti kuo aukštesnį klientų aptarnavimo lygį su kuo mažesnėmis bendrosiomis išlaidomis. Todėl kiekvienos firmos veikloje logistika turėtų užimti svarbią vietą.
Nūdienos logistika labai įvairiapusė, jungianti tokias skirtingas veiklos sritis, kaip imformacijos mainai, transportavimas, atsargų valdymas, sandėliavimas,produktų tvarkymas, pakavimas. Naujų bruožų logistika įgijo tada, kai tam tikros tradicinės logistikos sritys susijungė į visumą ir sudarė strategiškai naują sistemą. Pagrindinė logistikos užduotis firmoje yra nukreipti profesinę įvairių logistikos specialistų veiklą viena kryptimi – kuo geriau aptarnauti klientus ir gauti kuo didesnį pelną. Daugeliu atvejų žinios yra panaudojamos už firmos ribų, todėl klientai, prekių ir paslaugų tiekėjai gali būti siejami į tam tikrą sistemą. Operatyvus logistikos uždavinys – žaliavų, nebaigtos produkcijos ir baigtos produkcijos minimalių atsargų geografinį išdėstymą organizuoti taip, kad būtų tenkinami klientų poreikiai ir reikiami produktai pristatomi, užtikrintai ir per kuo trumpesnį laiką. Logistika papildomą vertę kuria garantuodama produktų laiko ir vietos naudingumą.
Darbo tikslas – nustatyti optimaliausią krovinio pristatymo kainą ir TP rūšį.
Optimaliausią pristatymo kainą ir TP rūšį nustatysiu tokio tipo kroviniui:
Krovinio tipas: tekstilė;
Krovinio dydis: 19 tonų;
Pristatymo sąlygos: per 60 dienų nuo užsakymo pateikimo;
Krovinio pristatymas: Canada – Minskas, per Lietuvą;
Tyrimo uždaviniai:
1. Išanalizuoti tarptautinės logistikos esmę;
2. Išanalizuoti tarptautinės logistikos krovinių gabenimą;
3. Apibrėžti krovinio savybes;
4. Apibrėžti transporto rūšį;
5. Išanalizuoti tarptautinį pervežimą iš Canados į Minską per Lietuvą;
Darbo objektas – krovinių vežimai.
Tyrimo metodai – mokslinės literatūros analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai21
Dydis58.13 KB
AutoriusAprile
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tarptautine logistika ir kroviniu gabenimas ivairiomis transporto priemonemis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą