Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Ruožo stoties kelių tinklo plėtra

Ruožo stoties kelių tinklo plėtra

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Stoties analizė. Stoties kelių tinklo plėtra. Atvykimo ir išvykimo, kaupiamųjų kelynų, keliu kiekio nustatymas. Kelių kiekio nustatymas nelyginiam atvykimo išvykimo parkui. Kelių kiekio nustatymas lyginiam atvykimo išvykimo parkui. Kaupiamojo kelyno ir skirstimo kelių skaičius. Skirstimo įrenginiai. Lokomotyvų parangos punktai – depo. Išvados.

Ištrauka

Ruožo stotys įrengiamos kaip atskiras geležinkelio linijos objektas. Jų vieta renkama derinant funkcinę paskirtį ir miesto plėtros perspektyvą. Pačios stoties schemą lemia geležinkelio kategorija ,darbų apimtis stotyje ir stoties technologijos procesų visuma.
Traukinių formavimo operacijos suderintos su tarpinėmis stotimis, kurios tieka krovos darbams prekinius vagonus. Taip pat šiose stotyse suformuojami sąstatai adresatams, o tušti vagonai siunčiami į krovos punktus. Kraunama tam skirtose vietose ar specialiuose privažiuojamuosiuose keliose, kurie gali būti nutolę nuo stoties centro.
Keleivių patogumui ruožo stotyse turi būti sukurtos tinkamos sąlygos keleiviams persėsti į kitų krypčių traukinius, laukti traukinių ir ilsėtis. Ruožo stoties kelių schema ir visi stoties įrenginiai statomi atsižvelgiant į atvykstančių ar pravažiuojančių keleivių skaičių bei apimtis.
Šiame kursimame darbe mes suprojektuosime stoties kelių tinklą ir išsianalizuosime ruožo stoties darbą, taip pat nubraižysime nemastelinė stoties schemą.

Pagrindinė ruožo stoties paskirtis – traukinių formavimo , lokomotyvų ir jų brigadų kaitos, riedmenų apžiūros bei remonto darbai. Tranzitiniai traukiniai šiose stotyse dažniausiai nesustoja, tačiau kartais čia atliekama jų techninė apžiūra pagal iš anksto parengtas sutartis.
Tiek vienkelių, tiek dvikelių geležinkelio linijų ruožo stočių schemos gali būti pasirinktos skersinės, išilginės ir mišriosios. Schemos tipą padiktuoja vietovės sąlygos, prekinių ir keleivinių traukinių skaičius per parą.
Duota ruožo stotis yra mazginė dvikelė stotis su dviem atvykimo išvykimo parkais, kalnelių rinktiniams traukiniams suformuoti išformuoti, krovos barų, lokomotyvų parangos ūkių, keleivių rūmais. Traukinių eismas vyksta lyginė ir nelyginė kryptimi. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis23.49 KB
AutoriusNatalija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasI. Svilienė
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasP. Vileišio geležinkelio transporto fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ruozo stoties keliu tinklo pletra [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • I. Svilienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą