Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Sandėliavimo procesas ir atsargų valdymas: okeaninė žūklė, šaldytos žuvų produkcijos gamyba bei realizacija UAB "Baltlanta"

Sandėliavimo procesas ir atsargų valdymas: okeaninė žūklė, šaldytos žuvų produkcijos gamyba bei realizacija UAB "Baltlanta"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. UAB "Baltlanta" veiklos ir informacinių šaltinių apžvalga. Sandėliavimo ir atsargų valdymo teorijos analizė. Sandėliavimo esmė ir svarba. Sandėliavimo funkcijos ir organizavimas. Sandėlių tipai. Atsargų valdymas. Atsargų tipai. Atsargų valdymo tikslai. UAB "Baltlanta" sandėliavimo ir atsargų valdymo analizė. UAB "Baltlanta" sandėliavimo funkcijos ir organizavimas. UAB "Baltlanta" sandėlių tipų ypatybės. UAB "Baltlanta" atsargų valdymo analizė. UAB "Baltlanta" atsargų tipų analizė. UAB "Baltlanta" atsargų valdymo tikslų aspektai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Temos aktualumas: Valdymas - tai begalinis procesas, kuris dažnai būna neapibrėžtas. Planai ne visada vykdomi taip, kaip numatyta. Ne visada žmonės teisingai priima jiems deleguotas teises ir pareigas. Ne visada vadovams pavyksta teisingai motyvuoti žmones, kad būtų efektyviausiai įgyvendinti tikslai. Keičiasi išorinė aplinka, ir organizacija turi prie jos pritapti. Taigi organizacijos vadovybei pavyksta pasiekti numatytus tikslus tik tikslingai valdant savo objektus.
Sandėliavimo ir atsargų valdymas - tai organizacijos tikslų siekimo proceso užtikrinimas. Tai labai svarbi valdymo funkcija. Netinkamai organizuoti sandėliai sąlygoja visos organizacijos problemas. Jei sandėlių darbas bus tvarkomas chaotiškai ir prastai – vėluos prekės, bus daromos atsargų sekimo klaidos, prastai panaudojami ištekliai, atsiras atsargų perteklius arba nepriteklius ir – galiausiai – susidursite su problemomis: nepatenkintais darbininkais, klientais ir žemesne apatine linija.
Sandėliavimo ir atsargų valdymo problema yra labai svarbi įmonės pelningumui ir konkurencingumui. Todėl jos sprendimo būtinumas yra labai svarbus įmonei, nes įmonė siekianti pelno, privalo mažinti išlaidas.

Darbo objektas – UAB "BALTLANTA" sandėliavimo procesas ir atsargų valdymas.
Darbo tikslas – ištirti UAB "BALTLANTA" sandėliavimo ir atsargų valdymo aspektus.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti sandėliavimo ir atsargų valdymo teoriją.
2. Išnagrinėti UAB "BALTLANTA" sandėliavimo funkcijas ir aptarti šio proceso organizavimą.
3. Ištirti UAB "BALTLANTA" sandėlių tipus.
4. Įvertinti UAB "BALTLANTA" atsargų valdymą.
Darbo metodai – mokslinės literatūros palyginamoji analizė, informacijos rinkimas apie UAB "BALTLANTA" sandėliavimo ir atsargų valdymą, gautos informacijos susisteminimas, analizė ir pritaikymas, loginės išvados. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis42.78 KB
AutoriusDarja
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasI. Čižauskaitė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sandeliavimo procesas ir atsargu valdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • I. Čižauskaitė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą