Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Stiklo dirbinių vežimo technologinio proceso pasirinktu maršrutu planas

Stiklo dirbinių vežimo technologinio proceso pasirinktu maršrutu planas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Pagrindiniai maršruto duomenys. Krovinio aprašymas. Transporto rūšies pasirinkimas. Transporto priemonės pasirinkimas. Pakavimas. Krovinio krovimo technika. Vairuotojo darbo ir poilsio rėžimo grafikas. Bendro reiso laiko apskaičiavimas. Maršruto išlaidos ir pervežimo kaina. Sandėlių charakteristika. Transporto priemonės apsauga. Reikalingi dokumentai krovinio transportavimui. Konvencijos ir normatyviniai aktai. Transporto priemonės ekonomiškumas.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje labai mažai žmogaus poreikių gali būti patenkinta be transporto, kuris naudojamas arba kroviniams pervežti į jų panaudojimo vietas, arba pervežti žmones į prekių ar paslaugų panaudojimo vietas.
Transportas yra ekonominės veiklos dalis, kuri susijusi su žmonių didėjančių poreikių tenkinimu, keičiantis prekių arba žmonių geografinei padėčiai. Jis gali pristatyti žaliavas į vietas, kur jas galima lengviau perdirbti, arba gatavus produktus pristatyti į punktus, kur vartotojai gali juos geriau panaudoti.
Transportas nesukuria naujų produktų, naujų prekių, o tik gabena produkciją. Transportas, gabendamas šią produkciją, atlieka gamybinį procesą – pakeičia šios produkcijos vietą, ją pristato vartotojui. Produkto gamyba tik tuomet galutinai baigta, kai produktas pristatytas į vartojimo vietą – vartoti arba toliau jį perdirbti. Transportas, gabendamas krovinius, toliau tęsia gamybos procesą cirkuliacijos srityje.
Iš transporto sąvokos galime išskirti kitą, mums labai svarbią sąvoką, tai krovinių vežimas. Ši sąvoka apibrėžia didelį ratą operacijų, kurios atliekamos nuo produkcijos pagaminimo iki pateikimo ją vartotojams. Šias operacijas sudaro: medžiagų vežimas, sandėliavimas ir saugojimas, komplektavimas ir įpakavimas, taip pat vežimas bet kokia transporto rūšimi. Tai priklauso ir nuo: maršruto parinkimo, eismo grafikų sudarymo ir transporto priemonių techninio aptarnavimo. Šių operacijų tikslas likviduoti teritorinį skirtumą tarp gamintojo ir vartotojo, ir užtikrinti saugų ir savalaikį krovinių vežimą iš gamybos vietos į vartojimo vietas, kur jie reikalingi.
Būtent nuo šių mano paminėtų operacijų tikslumo ir jų atlikimo dinamiškumo priklauso logistikos verslo sėkmė. Savo sukurtu krovinio gabenimo projektu aš pabandysiu atvaizduoti kaip yra vykdomas krovinių transportavimas į užsienio šalis logistikos įmonėse.
Darbo tikslas – parengti tarptautinio pervežimo projektą.
Krovinio gabenimo projekto uždaviniai:
1. Parinkti krovinį.
2. Parinkti transporto rūšį ir transporto priemonę.
3. Aprašyti pakrovimo – perkrovimo eigą.
4. Parinkti tinkamiausią maršrutą.
5. Aprašyti vežimui būtiną dokumentaciją. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos namų darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasNamų darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis384.87 KB
AutoriusTautvydas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVadimas Popovas
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Stiklo dirbiniu vezimo technologinio proceso pasirinktu marsrutu planas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 20 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Vadimas Popovas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą