Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Automobilių palyginimas: Audi A6 ir Lexus GS

Automobilių palyginimas: Audi A6 ir Lexus GS

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atlikti automobilių "Audi A6" ir "Lexus GS" lyginamąją analizę, apžvelgti kainos skirtumus, pagaminimo ir eksploatacijos kokybę. "Audi A6". Pirmoji karta. Antroji karta. Trečioji karta. "Lexus GS". Pirmoji karta. Antroji karta. Trečioji karta. "Audi A6" ir "Lexus GS" kainos ir komplektacijos palyginimas. Į "Audi A6" ir "Lexus GS" montuojami varikliai ir jų kokybė. Nusiskundimai dėl automobilių kokybės. EURO NCAP" įvertinimai. Lyginamoji lentelė. Išvados.

Ištrauka

Automobilių istorijos pradžia gali būti laikoma prieš keletą tūkstantmečių išrastas ratas. Maždaug prieš 6000 metų žmonės stengėsi sukurti transporto priemones, kurios galėtų judėti nenaudojant žmogaus ar gyvulio raumenų jėgos. 1886 m. sausio 29 d. Karlas Bencas užpatentuoja pirmąjį automobilį pasaulyje. Nuo to ir prasideda automobilių projektavimo, gaminimo ir tobulinimo era.
Šių dienų, beveik kiekvienas žmogus neįsivaizduoja savo gyvenimo be automobilio. Automobilis žmogui reikalingas tapo ne vien dėl praktiškumo, kad nugabenti jį iš taško A į tašką B, automobilis tapo stiliaus, mados, malonumo objektas.
Didėjant poreikiui pradėjo augti ir automobilių rinka. Taip pradėjo kurtis automobilius gaminančios įmonės. Šiuo metu pasaulyje pagrindinės įmonės yra tokios kaip, "General Motors", "Toyota Motor", "Ford Motor", "Daimler", "Renault-Nissan", "Volkswagen Group", "BMW group", "Peugeot SA". Norėdamos būti rinkos lyderiais, savo kuriamus automobilius koncernai stengiasi vis labiau tobulinti, pasitelkia naujas technologijas, projektuoja žmonijos poreikius atitinkančius automobilius. Kad ir kaip būtų liūdna, lyginant seniau gamintų automobilių kokybę su naujesniais, senųjų kokybė buvo geresnė. Konstrukciniai mazgai tarnaudavo ilgesnį laiką, buvo tvirtesni, jų remontas buvo paprastesnis. Naujesnių automobilių konstrukcija sudetingėja, konstrukciniai mazgai, detalės gaminamos iš lengvesnių medžiagų. Aiškų tokia konstrukcija turi ir privalumų siekiant ekonomikos, kas šiuo metu yra labai aktualu dėl brangstančio kuro. Sudėtinga automobilio konstrukcija apsunkina ir jo remontą, o tai taip pat kainą.
Vis dėl to automobilių tobulinimas, naujinimas yra vykdomas patenkinti žmogaus poreikius kurie vis didėja. Siekiama diegti vis modernesnes technologijas, kad padidinti žmogaus komfortą, malonumą vairuoti automobilį ir tuo pačiu jį palengvinti. Didinti ekonomiškumą, kad daryti mažesnę žalą gamtai, o visų svarbiausia yra kreipiamas dėmesys į žmonių saugumą.
Automobiliai yra skirstomi į įvairias klases, priklausoma nuo jo konstrukcijos ir kėbulo formos. Savo darbe atliksiu dviejų automobilių atitinkančių didelės E klasės kategorija. Tai automobiliai ,,Audi A6" gamintus nuo 2005 iki 2008 metų ir ,,Lexus GS", taip pat gamintus nuo 2005 iki 2009 metų.
Darbo tikslas – atlikti automobilių ,,Audi A6" ir ,,Lexus GS" lyginamąją analize, apžvelgti kainos skirtumus, pagaminimo ir eksploatacijos kokybę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos referatas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai17
Dydis1.42 MB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Automobiliu palyginimas [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą