Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Verslo organizavimas: inertinių krovinių gabenimas

Verslo organizavimas: inertinių krovinių gabenimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Modeliuojama įmonė aptarnauja automobilius gabenančius inertinius krovinius. Įvadas. Autotransporto eksploatavimo gamybinė programa. Automobilių techninių aptarnavimų ir remontų programa. Gamybos personalas ir darbo apmokėjimas. Atsarginių dalių ir medžiagų išlaidos. Bendragamybinės išlaidos. Automobilių techninių aptarnavimų ir einamojo remonto kaštai. Automobilių techninių aptarnavimų ir einamojo remonto išlaidų sąmata, savikainos kalkuliacija. Paslaugos kainos nustatymas. Finansiniai rodikliai. Techniniai-ekonominiai rodikliai. Trumpas kursinio projekto turinys. Išvados. Priedai (1).

Ištrauka

Transporto vaidmuo ekonominiame šalies vystymesi smarkiai pasikeitė. Praeityje transportas tiktai padėdavo gamybinių šalies ūkio šakų veikloje, o dabar jis tapo pagrindiniu jų vystymosi ir augimo veiksniu. Tai yra visiškai nauja transporto funkcija visų išsivysčiusių šalių ekonominiame gyvenime.. Transportas būtinas norint pervežti krovinius tarp įmonių, rajonų, šalių, taip pat įmonių viduje. Įvairiomis transporto priemonėmis prekės vežamos iš vienos firmos į kitą, iš vieno regiono į kitą ir pagaliau iš vienos šalies į kitą, kol pasiekia adresatą, todėl tarptautinių gabenimų apimtis ir jų reikšmė nuolatos auga. Šiuo metu labiausiai pasaulyje yra paplitę krovinių pervežimo būdai: automobilių keliai, geležinkeliai, jūrų transportas ir oro transportas.
Automobilių transportui šiandieniniame pasaulyje keliami bene didžiausi reikalavimai iš visų kitų transporto rūšių. Šiai transporto rūšiai keliami reikalavimai susiję daugiausia su gabenama preke. Prekė vartotoją turi pasiekti greitai, tuomet kai jos pageidaujama, kad nebūtų jaučiamas nepasitenkinimas; išlaikydama pradinę kokybės būklę, į šia savoką įeina tai, kad prekę gabenantis autotransportas turi atitikti visus techninius reikalavimus, būti skirtas atitinkamai prekei gabenti, bei kitus vartotojui svarbius parametrus.
Vykdydamos logistinę veiklą įmonės dažniausiai turi techninius padalinius ar tokioje srityje besispelizuojančias įmones autotransporto techniniams ir kitiems remontams atlikti. Techninis aptarnavimas - tai techninių priemonių ir darbų kompleksas įrenginio darbingumui ir tvarkingumui išlaikyti. Einamasis remontas skirtas sutrikimams ir gedimams pašalinti. Atliekant tik tos rūšies remontą, numatyta keisti: agregate - atskiras detales, kurios pasiekė susidėvėjimo ribą (išskyrus bazines), sistemoje - atskirus mechanizmus ir agregatus. Einamojo remonto metu
tiriamas objekto darbingumas. Jis suprantamas kaip profilaktinių priemonių taikymas avariniam išdilimui išvengti. Kapitalinis remontas skirtas reglamentuotam objektų darbingumui atkurti. Kapitalinio remonto metu objektas visiškai išardomas, defektuojamas, keičiamos detalės, o vėliau surenkamas, reguliuojamas ir išbandomas.
Mano modeliuojama įmonė aptarnauja automobilius gabenančius inertinius krovinius. Inertiniai kroviniai, šiuo atveju, dažniausiai yra smėlis ir žvyras. Tam tinkamiausi yra automobiliai savivarčiai. Įmonės naudojamų automobilių techninės charakteristikos pateikiamos žemiau esančioje lentelėje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-11-22
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis191.03 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasE. Štaraitė
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo organizavimas inertiniu kroviniu gabenimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • E. Štaraitė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą