Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Cemento vežimo technologinio proceso sudarymas

Cemento vežimo technologinio proceso sudarymas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Aprašymas

Įvadas. Tikslas: Sudaryti cemento vežimą maršrutu: Lietuva (Naujoji Akmenė) – Vokietija (Berlynas). Teorinė dalis. logistika firmos veikloje. Logistinė produkto prigimtis. Užsakymo priėmimas ir informacinis aprūpinimas. Tranporto reikšmė logistikos sistemai. Transporto rūšių charakterizavimas. Transporto priemonės parinkimo kriterija. Sandėlių reikšmė logistikos sitemoje. Transportavimo sprendimų strategijos. Technologinė dalis. Technologinio proceso organizavimas. Produkto charakteristikos sudarymas. Produkto pakavimas. Užsakymo ciklo sudarymas. Transporto paslaugų charakterizavimas. Automobilių transportas. Jūrų / geležinkelių transportas. Transporto sprendimas: maršruto sudarymas. Lyginamoji analizė. Išvada.

Ištrauka

Logistika – viena iš sričių, kurioje darbas nenutrūksta! Tik nedaugeliui verslo sričių būdinga tokie stiprūs vidiniai ryšiai ir tokia plati veiklos geografija. Logistikos tikslas – užtikrinti reikiamų produktų pristatymą į reikiamą vietą reikiamu laiku. Logistikos srityje pirmaujančios šiuolaikinės firmos turi įdiegusios vidinės logistikos procesų valdymo informacines sistemas. Jas taikant logistikos veikla valdoma realiame laike, operatyviai nustatomi atsiradę trūkumai ar trikdžiai ir pašalinami anksčiau, nei tai pastebi klientai. Tais atvejais, kai klaidų ištaisyti greitai nepavyksta, firma bent jau gali iš anksto įspėti klientą apie logistinio aptarnavimo sutrikimus arba pasiūlyti alternatyvius variantus. Savo verslą gerai išmanančios įmonės paprastai lenkia vidutines įmones produktų pristatymo sparta ir procesų nepertraukiamumu. Taip įtvirtina gerą įvaizdį esamiems ir potencialiems užsakovams. Daugiau galimybių tapti gerais verslo partneriais.
Logistinę veiklą firmoje organizuoja ir įgivendina firmos darbuotojai. Veiklos pokyčiai turi įtakos firmoje dirbančių žmonių funkcijoms, užduotims ir statusui. Jei žmonėms nepriimtini strateginiai logistinės veiklos pokyčiai firmoje, sunku priimti sprendimus ir juos įgyvendinti.
Bendras logistikos uždavinys – palaikyti optimalų klientų aptarnavimo lygį mažiausiomis bendrosiomis išlaidomis.

Tikslas: Sudaryti cemento vežimą maršrutu: Lietuva (Naujoji Akmenė) – Vokietija (Berlynas).
Uždaviniai:
• Sudaryti racionalų maršrutą
• Apibūdinti krovinį
• Charakterizuoti transporto paslaugas
• Parinkti automobilį
• Sudaryti alternatyvas
• Sudaryti lyginamają analizę
Lietuvoje ir kitų šalių firmos tradiciškai organizuojamos pagal:
• rinkodaros funkcijas – suprantamas kaip pardavimo procesas;
• gamybos funkcijas – produkto gaminimas.

Logistinių ir rinkodaros išlaidų lyginamasis svoris produkto vieneto kainoje labai didelis, šiose veiklos srityse sukuriama papildoma produkto vertė vietos, laiko ir valdymo atžvilgiu.
• Naudingumas vietos atžvilgiu – yra vertė, sukurta ar pridėta prie produkto vertės, jei tą produktą galima nusipirkti ar suvartoti reikiamoje vietoje. Logistika yra tiesiogiai atsakinga už šį naudingumą, nes nuo jos priklauso, ar prekės veiksmingai "judės" iš gamybos vietos į vartojimo vietą.
• Naudingumas laiko atžvilgiu – vertė, sukuriama, jei prekė gaunama reikiamu laiku. Laiku negaunamas produktas vartotojui nėra toks pat vertingas.
• Naudingumas valdymo atžvilgiu – vertė, kuri papildo produkto vertę, leidžiant pirkėjui turėti savo nuosavybėje tam tikrą daiktą.

Siekiant verslo efektyvumo, turi būti derinama bei koordinuojama produkto kaina, pateikimo laikas ir vieta. Rinkodaros tikslas yra tiekti savo produkciją ar teikti paslaugas patogiais paskirstymo kanalais, pritraukti naujus klientus.
Siekiant verslo efektyvumo, turi būti derinama bei koordinuojama produkto kaina, pateikimo laikas ir vieta. Rinkodaros tikslas yra tiekti savo produkciją ar teikti paslaugas patogiais paskirstymo kanalais, pritraukti naujus klientus.
Logistinė veikla rinkodaroje ir gamyboje gali dubliuotis. Rinkodaros uždavinys yra užtikrinti firmai pelną, tai jis pirmiausia tenka su pardavimu susijusioms veiklos sritims, t.y. sandėliavimui ir vietiniam paskirstymui. Gamybos pagrindinis uždavinys – gaminti produkciją kiek įmanoma mažesne kaina. Rinkodaros ir gamybos sferose atliekant logistines operacijas, kadangi jos dubliuojasi , galimas interesų ir atsakomybės susiskaidymas, t.y. trūksta operacijų koordinavimo. Tai gali pakenkti klientų aptarnavimo lygiui, bei iššaukti didesnes logistikos išlaidas
Rinkodaros tikslas – tirti rinką, pateikti produktą, organizuoti pardavimą ir planuoti produkcijos paskirstymą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-04
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis41 puslapis 
Literatūros šaltiniai6
Dydis1.09 MB
Autorius8Ball
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Kubilienė
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasTelšių filialas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Cemento vezimo technologinio proceso sudarymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 41 puslapis 
  • Socialinių mokslų kolegija / 3 Klasė/kursas
  • A. Kubilienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą