Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Logistikos valdymas: UAB "Senukų prekybos centras"

Logistikos valdymas: UAB "Senukų prekybos centras"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Logistikos samprata. Logistikos funkcijos. Prekybos logistika. Logistikos valdymas. Logistikos operacijos ir logistikos sąnaudos. Prekių paskirstymo logistika bei logistikos centrai. UAB "Senukų prekybos centro" logistikos valdymo analizė. Įmonės charakteristika. UAB "Senukų prekybos centro" logistikos valdymo analizė. UAB "Senukų prekybos centro" transporto logistika. UAB "Senukų prekybos centro" sandėlių logistika ir prekių paskirstymas. UAB "Senukų prekybos centro" parduotuvių logistika bei užsakymų tvarka. Išvados.

Ištrauka

Šiandien vadovams vis dažniau tenka klausti, kiek įmonei kainuoja logistika ir ar ji tokia efektyvi, kad galėtų teigiamai paveikti santykius su tiekėjais ir pagerinti ryšį su prekybos vietomis, kartu ir su pirkėjais. Priežastis paprasta - didėjant konkurencijai, ieškoma vis naujų būdų dirbti greičiau, tinkamai valdyti verslo procesus ir kartu kuo labiau mažinti įmonės sąnaudas. Laiku ir reikiamu kiekiu pirkėjui pristatyta prekė yra tas sėkmės raktas, kurio ieško visos prekybos bendrovės.
Temos aktualumas. Sparčiai besikeičiantys vartotojų poreikiai ir nuolat auganti konkurencija įvairiose veiklos srityse formuoja vis didesnius reikalavimus verslui. Norintys pirmauti konkurencinėje kovoje yra priversti nuolat gerinti savo veiklos metodus. Logistikos valdymo optimizavimas leidžia organizacijoms efektyviau siekti savo tikslų t.y. kuo geriau patenkinus vartotoją gauti kuo didesnį pelną. Logistinių operacijų organizavimas ir atitinkama kontrolė padeda efektyviai planuoti ir įgyvendinti kiekvieną firmos veiklos etapą. Efektyvi logistika gali apjungti tokias firmos veiklas kaip gamyba, marketingas, finansai, pirkimai, pardavimai ir pan., ir savo įsikišimu žymiai pagerinti veiklos rezultatus.
Problema. Kaip galima optimizuoti logistikos valdymą ir kontroliuoti logistinių operacijų efektyvumą?
Darbo objektas: UAB "Senukų prekybos centras" logistikos valdymas.
Darbo tikslas: išanalizuoti, kokiais būdais organizacijos gali optimizuoti logistikos valdymą ir kaip UAB "Senukų prekybos centras" vykdo atskirų logistinių operacijų efektyvumo kontrolę. Darbo tikslui pasiekti iškelti tokie uždaviniai:
1. Apibrėžti logistinių terminų samprtą
2. Išsiaiškinti logistikos tikslus, uždavinius bei funkcijas.
3. Išanalizuoti, UAB "Senukų prekybos centro" logistikos valdymą.
Metodai. Darbe analizuojama mokslinė literatūra, naudojamas lyginimo metodas, pokalbio su UAB "Senukų prekybos centro" darbuotojais metu gautos informacijos analizavimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-09
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis164.09 KB
AutoriusLaima
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Logistikos valdymas Senuku prekybos centre [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą