Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Vandens transporto plėtra ir modernizavimas

Vandens transporto plėtra ir modernizavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Vandens transportas. Susisiekimas vandens keliais Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Vandens transporto plėtra Lietuvoje XIX amžiuje. Svarbiausieji vandens transporto modernizavimo ir plėtros uždaviniai šiandien ir rytoj. Iki šių 2006 metų pabaigos numatoma. Priemonės, numatomos įgyvendinti iki 2013 metų. Priemonės, numatomos įgyvendinti iki 2025 metų. Jūrų greitkeliai - perspektyvi Europos Sąjungos transporto politika. Projektams reikia investicijų. "Marco polo" keičia intermodalinių vežimų rinką. Projektams teikti reikia dviejų valstybių. Nepakanka tik įrengti krantines. Klaipėdos uostas dalyvauja keliuose tarptautiniuose projektuose. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Šiandieniniame verslo pasaulyje akivaizdūs verslo globalizacijos reiškiniai, t.y. nacionalinis verslas tampa tarptautiniu. Todėl ir verslo įmonių aprūpinimas bei pagaminamos produkcijos pardavimas tai pat įgyja tarptautinį pobūdį. Didėjant Europos Bendrijos rinkai – Rytų ir Vidurio Europos verslo struktūroms tampant šios rinkos dalyvėmis, rinkoje sustiprės konkurencija, kuri ir jau dabar stipriai jaučiama.
Dabar smarkiai pasikeitė transporto įtaka ekonominei šalies plėtrai. Praeityje transportas tiktai padėdavo gamybinių šalies ūkio šakų veikloje, o dabar jis tapo pagrindiniu jų plėtrą veikiančiu veiksniu. Tai yra visiškai
Vandens transportas yra seniausia transporto rūšis, ilgus metus buvusi pagrindine transporto rūšimi, šimtmečius sąlygojusi tiek Europos, tiek viso pasaulio valstybių ekonominę raidą. Nė viena transporto priemonė nėra be trūkumų, laivai – ne išimtis. Todėl jie turi būti nuolat tobulinami. Jūs taip pat galėsite susipažinti ir su perspektyvomis – kokie laivai gali atsirasti.
Mūsų darbo tikslas – apžvelgti vandens transporto modernizavimą bei jo plėtrą.
Šiam tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:
1. Apibūdinti vandens transporto sąvoką.
2. Apžvelgti susisiekimą vandens keliais LDK laikotarpiu.
3. Apžvelgti transporto plėtrą Lietuvoje XIX a.
4. Išvardinti svarbiausius vandens transporto modernizavimo ir plėtros uždavinius šiai dienai ir ateityje.
5. Pagrįsti kodėl teigiama, kad jūrų greitkeliai perspektyvi ES modernizavimo politika.
Vandens transportas – tai neatsiejama žmonių gyvenimo dalis. Jis yra būtinas, pergabenant įvairius krovinius (medieną, anglis, įvairią techniką, chemines medžiagas) iš vienos šalies į kitą. Tokie laivai pasižymi didele talpa. Be to, žmonės, kurie turi laiko ir nedisponuoja dideliais pinigais, gali persikelti per vandenynus laivais. Tai daug pigesnis būdas (išskyrus kruizinius laivus), negu skridimas lėktuvu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-04
DalykasTransporto ir logistikos referatas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasReferatai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis351.46 KB
AutoriusTautvis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vandens transporto pletra ir modernizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą