Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Krovinio gabenimo iš Kauno į Taliną būdo pasirinkimas ir optimaliausio maršruto nustatymas

Krovinio gabenimo iš Kauno į Taliną būdo pasirinkimas ir optimaliausio maršruto nustatymas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Tarptautinės logistikos modulio kursinis darbas. Įžanga. Lietuvos eksporto ypatumai. Krovinio gabenimo organizavimas. Krovinio apibūdinimas. Transportavimo rūšies parinkimas. Transporto priemonės parinkimas ir jos apibūdinimas. Teisės aktai reglamentuojantys krovinio gabenimą. Krovinio gabenimo dokumentai. Krovinio gabenimo iš Kauno į Taliną maršruto sudarymas. Alternatyvūs gabenimo maršrutai. Bendros laiko sąnaudos. Maršrutų sąnaudos. Maršrutų palyginimas. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Tarptautinė prekyba, užsienio investicijos ir kitos tarptautinio ekonominio – komercinio bendradarbiavimo formos šiais ekonomikos integracijos ir globalizacijos laikais tapo gyvybiškai svarbiomis visoms šalims, tautoms, visai žmonijai. Vis daugiau šalys eksportuoja ir vis daugiau įsiveža pačios. Todėl labai svarbu ekonomikos sritis tapo logistika – krovinių gabenimas.
Vis didesnę įmonės kaštų dalį sudaro pervežimų išlaidos, todėl ypatingai svarbu yra tinkamai organizuoti krovinių pervežimą. Svarbu yra užtikrinti, kad butų įvertintos visos krovinio savybės, transportavimo rūšių privalumai ir trūkumai, kurie leidžia pasirinkti tinkamiausią transportavimo rūšį. Atsakingai pasirinkti transporto priemonę įvertinant krovinį, aplinkos veiksniu, kaštus.
Kursinio darbo tikslas ir yra aprengti – tarptautinio krovinio gabenimo logistinį projektą.
Jame siekiama susipažinti su realiu krovinio gabenimu. Savo darbe aš pasirinka tuščios taros- alaus butelių gabenimą ir Kauno stiklo fabriko "ALEKSOTAS" į Talino alaus daryklą "Nigula Olu". Siekiant sumažinti vežimo kaštus grįžtanti atgal transporto priemonė taip pat veža krovini. Iš Talino į Kauna yra vežamos eglinės lentos – mediena.
Pirmoje darbo dalyje apibudinamas vežamas krovinys, pateikiamos pagrindinės jo charakteristikos. Aprašomas gabenimo būdo – transporto rūšies parinkimas, išanalizuojant skirtingų transporto rūšių privalumus ir trūkumus. Pateikiamas pasirinktos transporto priemonės aprašymas.
Susipažinus su bendromis krovinio vežimo charakteristikomis, antroje darbo dalyje yra parenkami du skirtingi krovinio gabenimo maršrutai. Pateikiami krovinio gabenimo tinkliniai grafikai, jie palyginami. Galiausiai palyginamos ir maršrutų išlaidos.
Maršrutų braižymui ir tinklinių grafikų sudarymui naudojama AutoRout 2002 programa. Reikalingi duomenys imami iš literatūros šaltinių internetinių puslapiu.

Lietuva kaip besivystanti ekonominė valstybė sparčiai plečia savo ekonominius santykiu su kitomis šalinis. Būtent eksporto pajamos bendrame nacionaliniame produkte turi ypatingą reikšmę. Nuo šalies eksporto apimčių priklauso jos ekonominis išsivystimas, stabilumas, gyvenimo kokybė.
Lietuva nors ir maža, tačiau sparčiai besivystanti ES valstybė. Būtent tapimas ES nare Turėjo teigiamų postūmių mūsų šalies tarptautiniai prekybai.
Lietuvos eksportas pernai, palyginti su 2004 metais, išaugo 27,1 proc. iki 32,807mlrd. litų, o importas - 25 proc. – iki 42,975 mlrd. litų. Nors eksportas iš Lietuvos nuolat auga ir augimo tenpai yra ganėtinai nemaži, importas į Lietuvą auga daug sparčiau. Todėl matome, kad Lietuvos užsienio prekybos deficitas 2005 metais sudarė 10,167 mlrd. litų ir buvo 18,7 proc. didesnis nei 2004-aisiais.
Pernai gruodį, palyginti su 2004 metų gruodžio mėnesiu, eksportas padidėjo 25,7 proc., o importas – 28,1 procento. Pernai svarbiausi Lietuvos eksporto partneriai buvo Rusija (10,4 proc.), Latvija (10,3 proc.), Vokietija (9,4 proc.), Prancūzija (7 proc.), o svarbiausi importo partneriai - Rusija (27,8 proc.), Vokietija (15,2 proc.), Lenkija (8,3 proc.), Latvija (3,9 proc.) (3). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis329.8 KB
Autoriuskaramelboy
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word optimaliausio marsruto nustatymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą