Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Muitinės įstatymo ir jo papildymų įtaka Lietuvos tarptautinei logistikai

Muitinės įstatymo ir jo papildymų įtaka Lietuvos tarptautinei logistikai

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Dokumento atsiradimo istorija. Dokumento tikslai ir uždaviniai. Dokumente iškelti pagrindiniai klausimai bei jų sprendimo būdai. Dokumento trūkumai ir pakeitimai bei papildymai. Dokumento veikimo pasekmės tarptautinei logistikai. Išvados.

Ištrauka

Mano kursinio darbo tema – išnagrinėti muitinės įstatymą. Nuo 2001 m. smarkiai keitėsi muitinės tvarka, įstatymas buvo papildomas ir derinamas prie Europos Sąjungos standartų. Dabar galiojantis dokumentas yra priimtas 2004 m. balandžio 27 d. Taigi išnagrinėjau dokumento pakeitimus ir raidą nuo 2001 m., o priede pateikiau būtent 2004 m. dokumentą.
Vienas įsimintiniausių ir svarbiausių Lietuvai, ypač jos muitinei, įvykių – 2001 m. lapkričio 28 diena, kai Briuselyje buvo baigtos derybos dėl Muitų sąjungos skyriaus. Oficialiai pripažinus pasirengimą įgyvendinti ES teisės aktus, Lietuvos muitinės dar laukė daug darbų pagal nacionalinės pasirengimo narystei ES programos (nacionalinės Acquis priėmimo programos) teisės derinimo priemonių planą.
Taip pat šie metai pasižymėjo tuo, kad 2001 05 16 Muitinės departamentas parengė pirminį 10 teritorinių muitinių reorganizavimo į 5 teritorines muitines projektą, kurį pateikė Finansų ministerijai derinti bei patalpino Muitinės departamento tinklapyje visuomenei ir teritorinėms muitinėms svarstyti. Liepos mėn. parengtas antrasis 10 teritorinių muitinių reorganizavimo į 4 teritorines muitines projektas. Abu projektai buvo nagrinėjami susitikimo pas Seimo Pirmininką metu, dalyvaujant Šiaulių savivaldybės, Pramonininkų konfederacijos bei verslo atstovams.
2001 metais Mokesčių policijos departamentas pastebėjo,kad viena iš didžiausią žalą valstybės biudžetui ir Lietuvos ūkiui darančių nusikalstamų veikų yra tolygus kontrabandai importuojamų prekių muitinės vertės mažinimas, todėl ypač didelis dėmesys buvo kreipiamas į kontrabandos prevenciją, tikrinimų modernizavimą.
Savo darbe išnagrinėjau muitinės įstatymą, jo papildymus bei pasikeitimus ir jų įtaką logistikai. Darbą suskirsčiau į tokias dalis: dokumento atsiradimo istorija, tikslai ir uždaviniai, dokumente iškelti pagrindiniai klausimai, dokumento trūkumai ir papildymai, dokumento veikimo pasekmės tarptautinei logistikai. Darbo pabaigoje pateikiau išvadas, naudotos literatūros sąrašą, taip pat pridėjau dokumento kopiją. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-14
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis20.15 KB
Autoriuskaramelboy
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Muitines istatymo ir jo papildymu itaka Lietuvos tarptautinei logistikai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą