Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Krovinio ekspedicijos iš Lietuvos į Vokietiją paslaugų valdymo analizė: būklė, problemos, perspektyvos

Krovinio ekspedicijos iš Lietuvos į Vokietiją paslaugų valdymo analizė: būklė, problemos, perspektyvos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Bendros žinios apie UAB "Transekspedicija". UAB "Transekspedicija" įmonės paslaugos. Krovinio paruošimui vežimo paslaugos. Krovinio vežimo organizavimo ir betarpiško vežimo paslaugos. Muitinės procedūros ir pagrindiniai dokumentai. Maršrutų pasirinkimas ir krovinio pristatymo tinklinio grafiko ir sąmatų sudarymas. Pirmojo maršruto parinkimas ir išlaidų sąmatos sudarymas. Antrojo maršruto parinkimas ir išlaidų sąmatos sudarymas. Atgalinio maršruto išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Tarptautinės logistikos kursinio projekto tikslas yra pagal atskiras tikslines užduotis paruošti logistikos projektus. Kadangi šio kursinio darbo tema yra "Krovinio eskpedicijos paslaugų valdymo analizė: būklė, problemos, gerinimo perspektyvos", tai čia yra plačiau kalbama apie tarptautinių ekspedicinių įmonių teikiamas paslaugas krovinių pervežimui. Tačiau apie viską verta pakalbėti nuosekliai.
Šiuo metu tarptautinių krovinių pervežimai yra paplitę tarp įvairių pasaulio šalių, kadangi vyksta tarptautinė prekyba. Tačiau eksportuojant arba importuojant gamybos veiksnius ir gatavas prekes, neišvengiamai reiks naudotis tarptautinės logistikos paslaugomis.
Taigi šiame darbe yra pradedama nuo to, kad UAB "Transekspedicija" gauna užsakymą iš įmonės "SBA baldai", nugabenti krovinį, iš Vilniaus į Vokietiją. Taigi problema yra kaip tai padaryti ir kokiomis priemonėmis, kokios paslaugos turės aptarnauti krovinio paruošimą ir gabenimą.
UAB "Transekspedicija" teikia platų asortimentą paslaugų pradedant nuo sandėliavimo, baigiant krovinių gabenimu ir iškrovimu.
Taigi darbe rašoma apie tai, kad UAB "Transekspedicija" gavus užsakymą nugabenti baldus, pirmiausia juos sandėliavo, paskirstė užsienio rinkom, parinko tarą (faneros dėžės) paženklino.
Antrajame etape rašoma apie tai, kad buvo parinkta transporto priemonė- "Volvo" vilkikas, parinkta transportavimo rūšis (pirmuoju maršrutu bus gabenama kelių transportu, antruoju kelių transportu- keltu- kelių transportu), maršrutą (pirmasis maršrutas: Vilnius- Hamburgas, antrasis maršrutas: Vilnius- Klaipėda- Kiel- Hamburgas).
Galiausiai teorinėje dalyje supažindinama su muitinės procedūromis ir pagrindiniais dokumentais.
Praktinėje dalyje buvo sudarytas tinklinis grafikas, žemėlapiuose pavaizduoti maršrutai ir suskaičiuota išlaidų sąmata. Parinktas geresnis maršruto variantas.
Šį darbą sudaro 9 lentelės, 2 žemėlapiai, 24 puslapių, 1 priedas.

Mūsų įmonė "Transekspedicija" organizuoja krovinių pervežimus į visas pasaulio šalis. Tai viena didžiausių transporto - ekspedicinių kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius visų rūšių transportu.
UAB "Transekspedicija" įsteigta 1990m. Bendrovėje dirba 130 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Tai viena didžiausių transporto - ekspedicinių kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius visų rūšių transportu į/iš visas pasaulio šalis. Beveik pusę visų teikiamų paslaugų sudaro mažų krovinių vežimas. Bendrovės metinė teikiamų paslaugų apyvarta sudaro 10mln. USD. [6]
UAB "Transekspedicija" kartu su savo filialais ir partneriais yra sukūrusi bendrą integruotą transporto tinklą, galintį patenkinti visus klientų poreikius, vežant krovinius visoje Rytų ir Vakarų Europoje bei Skandinavijos šalyse. Bendrovė savo žinioje disponuoja 120 TIR krovininių automobilių, iš jų 16 nuosavų specializuotų daugiakubių automobilių pakabinamiems drabužiams gabenti. Visi automobiliai aprūpinti CARNET TIR knygelėmis, vairuotojai turi sertifikatus pavojingiems kroviniams gabenti. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje užsienio bendrovėje pagal CMR konvencijos sąlygas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis386.51 KB
AutoriusEgis
Viso autoriaus darbų16 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word krovinio ekspedicijos paslaugu valdymo analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą