Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Logistikos sistemos samprata UAB "Ingman vega" ledai

Logistikos sistemos samprata UAB "Ingman vega" ledai

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Logistikos samprata. Termino "logistika" aiškinimas. Logistikos apibrėžimas. Logistinės sistemos. Bendroji sistemos samprata. Logistinės sistemos samprata. Įmonių logistikos sistemos aplinka. Logistika – pagrindinis elementas tiekimo grandinėje. Logistikos sistemos principai. Logistinės sistemos elementai. Vartotojų aptarnavimas. Užsakymų tvarkymas. Transportavimas. Sandėliavimo svarba. Atsargų sudarymas ir kontrolė gamybos įmonėje. Pakavimas. Žaliavų valdymas. Gamybos planavimas. Komunikacija logistikoje. Logistinio planavimo informacija. Informacinė sistema ir jos bruožai. UAB "Ingman ledai" logistikos sistema. Bendra informacija apie įmonę. UAB "Ingman ledai" laimėjimai. UAB "Ingman ledai" logistikos skyrius. Užsakymų tvarkymo procesas. Žaliavų valdymas. Įpakavimas. Paskirstymo sistema. Sandėliavimas. Atsargos. Transportavimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Į klausimą kokia yra šiuolaikinės įmonės sėkmės paslaptis, greičiausiai išgirstume tokius atsakymus: teisingai pasirinkta strategija, mokėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių, lankstumas, teisingos ir savalaikės investicijos, užsibrėžti ir pasiekti tikslai… Verslo įmonės dirba dinamiškoje aplinkoje, sukuriančioje įvairias sudėtingas situacijas, kurias reikia efektyviai ir greitai išsiaiškinti. Didelę šių situacijų dalį sudaro medžiagų, įvairių materialinių vertybių bei informacijos srautai, kuriuos būtina optimaliai planuoti, organizuoti, valdyti ir kontroliuoti, todėl į pagalbą verslo įmonėms ateina logistika. Jau didysis prancūzų karvedys Napoleonas suprato logistikos svarbą. Sėkmingi jo logistiniai sprendimai užtikrino greitą karinių pajėgų perdislokavimą ir lėmė didesnį kariuomenės efektyvumą mūšiuose. Šiais laikais terminas "Logistika" įgavo žymiai platesnę prasmę. Logistika nebėra tik transportavimą, prekių judėjimą ir sandėliavimą apimanti veiklos rūšis. Šiuolaikinė logistika aprėpia ir tokias verslo sritis kaip marketingas, apskaita, informacinės technologijos, klientų aptarnavimas ir t.t..Logistika yra galingas ginklas, kompanijos, siekiančios užimti lyderio poziciją rinkoje, rankose.
Logistika kaip mokslinė disciplina įgauna ypatingą vaidmenį, nes jos formos ir metodai geriausiai tenkina visapusiškos gamybinės - ūkinės veiklos integracijos uždavinius ir įgalina ieškoti optimalių gamybos valdymo sprendimų įvairiuose jos etapuose ir lygmenyse.
Kiekvienam verslo vienetui, siekiant sėkmingos veiklos, būtina pažinti logistikos sistemą, iš esmės suprasti logistinius procesus tiek įmonės viduje, tiek aplinkinių įmonių, ypač susijusių veikla. Reikia siekti pažinti šių procesų elementus, kuriuos galima kontroliuoti ir per jų valdymą būtų galima siekti veiklos efektyvumo gerinimo. Norint, kad įmonė galėtų įgauti konkurencinį pranašumą ir jį išlaikyti - būtina sukurti integruotos logistikos sistemą, tai yra integruoti pardavimų komandas, gamybą, informacines sistemas, marketingo personalą į logistikos vieningą sistemą.
Darbo tikslas. Išsiaiškinti teorinius logistikos sistemos veiklos aspektus bei atskleisti praktiškai vykdomus logistikos procesus UAB "Ingman ledai" įmonėje.
Darbo uždaviniai:
Susipažinti su logistikos bei logistinės sistemos samprata;
Išanalizuoti pagrindines logistinės sistemos posistemes teoriniu aspektu;
Pateikti bendrą informaciją apie UAB "Ingman ledai " bei apibūdinti jos veiklą;
Metodai: su logistika susijusios literatūros šaltinių analizė, UAB "Ingman ledai" logistinės sistemos tyrimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-08
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis77.57 KB
AutoriusVytautas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Logistikos sistemos samprata [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-05-31 IP: 85.232.128.49
    Agne sako

    Darbas vertas susidomejimo.Daug surinkta informacijos.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą