Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Įmonės prekių paskirstymas ir transportavimo procesų analizė: AB "Garsas"

Įmonės prekių paskirstymas ir transportavimo procesų analizė: AB "Garsas"

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. AB "Garsas" veiklos ir informacinių šaltinių apžvalga. AB "Garsas" prekių paskirstymas ir transportavimo procesų analizė. Paslaugų organizacijos AB "Garsas" darbo ypatumai. Parduotuvės ploto paskirstymas ir prekių pateikimas. Prekių paskirstymas AB "Garsas" analizė. Transporto sistemos organizavimo įvertinimas. Transportavimas ir jo procesų analizė. Sandėliavimas AB "Garsas".

Ištrauka

Logistika, kaip mokslo ir praktikos elementas, žinoma iš antikinių laikų. Viena ar kita forma ji visada egzistavo, nepaisant pavadinimo: gamybos planavimas, transporto priežiūra ar kita. Logistika reiškia konkrečių veiksmų numatymą, įvertinant visas galimas planuojamo proceso įtakas.
Kadangi numatomi procesai yra skirtingos paskirties, skiriasi jų vykdymo laikas, tikslai, aplinka, taip pat logistiką apibūdinančios sampratos, kaip: gamybos logistika, transporto logistika ar paskirstymo logistika.
Paskirstymas yra būtina ūkinė veikla ir esminė įmonės tiekimo grandinės dalis, apimanti gatavos produkcijos srautus nuo gamybinių aikštelių ar tiekėjų sandėlių iki galutinių vartotojų. Paskirstymas (distribucija) užima esminę vietą bendrovės pelne, nes būtent čia formuojamas kompromisas tarp logistikos kaštų ir vartotojų aptarnavimo lygio.
Darbo tyrimo objektas – AB "Garsas".
Darbo tikslas – teoriškai ir praktiškai išanalizuoti AB "Garsas" prekių paskirstymo ir transportavimo procesus.
Šiam tikslui įvykdyti išsikeliu šiuos uždavinius:
1. Išanalizuoti paskirstymo logistiką.
2. Ištirti prekių paskirstymo ir esamo transporto galimybes.
3. Susipažinti su transporto darbo planavimu įmonėje.
4. Išanalizuoti įmonės sekmę įtakojančius veiksnius.
Darbo metodai – literatūros šaltinių analizė, AB " Garsas" pateikti duomenys, loginės išvados.

AB "Garsas" yra prekybos muzikos prekėmis lyderiai, kuri valdo vieną iš didžiausių ir sėkmingiausių prekybos tinklų Lietuvoje. Savo veiklą pradėjo dar 1992 metais, sukurdami sau pagrindinį tikslą – tiekti Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės muzikos prekes. Savo veiklą pradėję atidarydami parduotuvę Vilniuje, toliau sėkmingai plėtojant verslą, atidarė dar vieną parduotuvę ir Klaipėdoje.
Per daugiau nei 10 veiklos metų AB "Garsas" patirtis ir įgytos žinios suteikė galimybę Lietuvoje įdiegti daugelį naujovių: įsteigti specializuotas parduotuves, sudaryti specialias programas, teikti įvairias paslaugas naudojant šiuolaikiškiausią įrangą už prieinamą kainą. Platus bendrovės partnerių ratas ir ilgametis bendradarbiavimas su jais leidžia užtikrinti maksimalią prekių kokybę, prekių pardavimą užsakant iš prestižiškiausių muzikinių prekių gamintojų katalogų.
AB "Garsas" rūpinasi savo klientais, todėl visada stengiasi, kad klientas liktų patenkintas, taip atsižvelgiant į jų poreikius, kurių prekių grupės atskirtos pagal poreikius. Išskirtinių poreikių turintiesiems skirtos parduotuvės, kuriose galima rasti išskirtinių prekių, kurių nėra kitose parduotuvėse. Taip pat parduotuvėse teikiamos įvairios papildomos paslaugos – prekių pristatymas į namus, prekių užsakymas iš katalogų, ir kt.
"XXS" – didžiausios ir universaliausios bendrovės tinklo parduotuvės, kur didžiausias dėmesys skiriamas prekių asortimentui ir žemoms kainoms. Būtent šios parduotuvės Kaune ir Klaipėdoje yra didžiausios vaikiškų prekių parduotuvės ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. "XXY" parduotuvėse derinamas kokybės ir kainos santykis, jos įkurtos dideliuose prekybos centruose.
Šiuo metu sėkmingai plėtodama verslą Lietuvoje, AB "Garsas" kuria planus ateityje dar labiau praplėsti savo parduotuvių tinklą ir įkurti naujas prekybos vietas ne tik dviejuose didžiuosiuose miestuose, bet visoje Lietuvoje ir už jos ribų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-15
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis20.4 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word prekiu paskirstymas ir transportavimo procesu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 9 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą