Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Prekių judėjimas ir sandėliavimas: UAB "Mabivil"

Prekių judėjimas ir sandėliavimas: UAB "Mabivil"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253
Aprašymas

Įvadas. Sandėlių logistikos samprata. Sandėlių logistika bendrame verslo logistikos kontekste. Sandėlių logistikos apibrėžimai ir funkcijos. Paskirstymo kanalo pasirinkimas. Atsargų valdymas. Sandėlių logistikos efektyvumo apskaičiavimo metodai. Prekių judėjimas ir sandėliavimas įmonėje UAB "Mabivil". Esamos tiekimo grandies apibūdinimas. Esamas vartotojų tinklas. Prekių valdymo įmonėje "Mabivil" apibūdinimas. Atsargų valdymas įmonėje. Veiklos gerinimas įmonėje UAB "Mabivil". Sandėlio valdymo efektyvumas. Optimalaus užsakymo kiekio apskaičiavimas. Atsargų valdymo sistemų palyginimas. Tiekėjų pasirinkimo metodai. Išvados. Pasiūlymai. Santrauka (anglų k.). The research shows that. Priedai (2).

Ištrauka

Per paskutiniuosius metus daugelio šalių prekybos organizavime ir valdyme įvyko ryškūs pokyčiai. Įvairios įmonės ir organizacijos pradėjo naudoti naujus prekių pristatymo metodus bei technologijas, kurie yra grindžiami logistikos mokslu.
Domėjimasis logistikos vystymusi yra visų pirma susijęs su ekonomiškumo priežastimis. Kai gamybos apimčių augimas ir tarpūkinių santykių plėtra didina transportavimo bei sandėliavimo kaštus, verslininkų dėmesys nukreipiamas į rinkos veiklos optimizavimo formų bei kaštų mažinimo būdų paiešką.
Darbe pateikta "Sandėlių logistikos tobulinimas įmonėje UAB "Mabivil"". Ši darbo tema pasirinkta neatsitiktinai, nes sandėlių logistikos tema yra dar labai nauja ir gerai neištirta, ūkis sandėlyje tik neseniai pradėtas vertinti iš logistikos pozicijų.
Darbas susideda iš trijų dalių: teorinė dalį, kurioje pateikiama sandėlių logistikos samprata, antroje dalyje apžvelgsiu prekių judėjimą ir sandėliavimą įmonėje "Mabivil" ir trečioje dalyje atlikta šios įmonės logistinės veiklos analizė. Darbo apimtis yra 54 lapai, yra pateikta 13 paveikslų ir 9 lentelės.
Darbe nagrinėjamos tokios temos, kaip: sandėlių logistikos vieta bendrame verslo logistikos kontekste, paskirstymo kanalo pasirinkimas, atsargų rūšys ir jų valdymas. Teorinės logistikos žinios yra pritaikytos praktikoje, šiam tikslui atlikta įmonės "Mabivil" logistinės veiklos analizė
Darbo tikslas - išanalizuoti įmonės "Mabivil" sandėlių logistikos veiklos organizavimą ir optimizuoti šią veiklą, o taip pat pasiūlyti galimus veiklos gerinimo metodus bei būdus.
Šiam tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai:
• Išsiaiškinti sandėlių logistikos sampratą;
• Apibūdinti sandėlių logistikos pagrindines funkcijas;
• Atskleisti pagrindinius paskirstymo kanalo pasirinkimą lemiančius veiksnius;
• Palyginti pagrindines atsargų valdymo sistemas;
• Pateikti pagrindinius sandėlių logistikos veiklos efektyvumą apibūdinančius rodiklius;
• Išanalizuoti prekių judėjimą ir sandėliavimą įmonėje "Mabivil";
• Įvertinti sandėlių logistikos veiklą įmonėje "Mabivil" ;
Darbo objektas: Sandėlių logistika, jos valdymas įmonėje "Mabivil"
Tyrimo metodika: Rašant darbą naudotasi sisteminės mokslinės literatūros analizės ir apibendrinimo, palyginamosios analizės metodais bei įmonės vadovybės apklausą .
Darbo naudingumas: Darbo rezultatai bus pateikti UAB "Mabivil" vadovybei ir vėliau pritaikyti praktinėje veikloje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis51 puslapis 
Literatūros šaltiniai2
Dydis149.43 KB
Autoriusedi
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prekiu judejimas ir sandeliavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2012-01-22 IP: 62.80.227.33
    joseledko sako

    geras

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą