Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Verslo planas: paslaugos automobilistams UAB "Audiobullets"

Verslo planas: paslaugos automobilistams UAB "Audiobullets"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Įmonės vizitinė kortelė. Nuosavybės forma. Žinios apie įmonę. Rinka. Bendra rinkos apžvalga. Vartotojai. Konkurentai. Gamybos planas. Paslaugų teikimo aprašymas. Gamybinės patalpos. UAB "Audiobullets" ilgalaikis turtas. Medžiagos, žaliavos ir jų tiekėjai. Marketingo planas. Kainų politika ir įkainiai. Reklama. Verslo sąlygos pagal SWOT metodiką (SWOT analizė)pesimistinė, reali ir optimistinė kainos. Organizacinis planas. Informacija apie įmonę ir vadovus. Darbuotojai. Personalo pavaldumas. Rizikos įvertinimas. Verslo rizika. Firmos silpnosios vietos. Rizikos sumažinimas. Finansinis planas. Ūkinės veiklos sąnaudos. Pradinės išlaidos. Finansavimo šaltiniai. Prognozuojamo pelno (nuostolio) ataskaita. Projekto atsipirkimo laikas. Paskolos grąžinimo grafikas (lentelė). Lūžio taškas. Reziumė.

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas, kuriame išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama verslo objekto ( įmonės, firmos ) padėtis dabar esančiomis ekonominėmis, politinėmis sąlygomis, numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, trumpai išdėstoma finansinė informacija.
Verslo plano struktūra ir jo detalizavimas priklauso nuo kuriamo verslo objekto ( įmonės, firmos ) , veiklos srities, konkurentų, esamų sąlygų pasirinktam verslui plėtoti ir t.t.
Verslo planas – tai dokumentas, atspindintis firmos, įmonės būsimą ( esamą) " veidą ". Verslininkas kurdamas verslo planą turi išnagrinėti rinką, apmąstyti savo galimybes dabartinėje šalies ekonominėje padėtyje, konkurenciją, galimybę pritraukti investitorius, partnerius. Galų gale verlo plane turi būti numatytos sąlygos būsimiems firmos ( įmonės ) darbuotojams, apskaičiuojamos išlaidos, pajamos, atsipirkimo galimybės, grynųjų pinigų panaudojimas bei paskirstymas ir t.t. Ir verslininkas apmąstęs visus šiuos teiginius būtinus ( įmonės ) egzistavimui turi išsirinkti geriausią, tobuliausią modelį, kuris pritrauks investitorius bei partnerius.
Verslo planas – tai planas, kurio dėka bus siekiama firmos ( įmonės ) klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerų rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos, įstatymų bei Vyriausybės nutarimų.
UAB ,,Audiobullets" planuodama savo veiklą numato plėsti tiekiamų paslaugų pasiūlą.
Rinkos tyrimas rodo, kad mieste dar trūksta paslaugų automobilistams, ypač vidutines pajamas gaunantiems.
Šio projekto tikslai sukurti kuo daugiau darbo vietų, garantuoti pajamas, tenkinti gamintojų ir vartotojų poreikius. Ši UAB įdiegs signalizaciją automobiliams, taip pat atliks automobilių elektros diagnostika, montuos audio aparatūrą ir t.t. Vartotojus stengsimės nustebinti paslaugų kokybiškumu, greitumu, stengsimės neatsilikti ne tik nuo tiesioginių konkurentų, bet kai kuo ir aplenkti.
Dideli rizikos faktorių sumažins geras personalas.Visi darbininkai yra savo srities specialistai, tai garantuos maksimalų projekto įgyvendinimą. Taip pat vadovas stengsis suteikti kuo geresnes darbo sąlygas savo pavaldiniams, kad butų kuo geresnė darbo atmosfera, tai leis pagerinti darbo kokybe, bei kiekybę.
Taip pat įvairias garantijas suteiksime ir savo klientams.
Surinktas pelnas bus panaudotas racionaliai, stengsimės plėstis ir plėtoti veiklą.
Šiuo metu Lietuvoje yra žmonių taupančių laiką ir pinigus, kurie iesko geros automobilių aptarnavimo kokybės.
Pagrindinė mintis – kokybiskas ir greitas automobilių aptarnavimas, kuris taupo laiką, medžiagas, pinigus.
Įmonė bus daugiasegmentinė, tai reiškia, kad įmonė nebus orientuota į vieną segmentą. Numatomi šie segmentai:
• Žmonės ir įmonės, turintys mažas pajamas
• Žmonės ir įmonės, turintys vidutines pajamas (jų yra dauguma)
• Žmonės ir įmonės, turintys pakankamai dideles pajamas
Įmonė daugiausia dėmesio skirs vidutines pajamas gaunantiems vartotojams, taciau tai nereiškia, kad įmonė iš viso neskirs dėmesio kitiems segmentams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis39 KB
AutoriusKarina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas paslaugos automobilistams [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą