Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Krovinio gabenimas maršrutu Vilnius - Milanas

Krovinio gabenimas maršrutu Vilnius - Milanas

  
 
 
1
Aprašymas

Įvadas. Transporto rūšies parinkimas. Transporto priemonės parinkimas. Dokumentacijos paruošimas. Technologinio vežimo organizavimo seka. Maršruto parinkimo ypatumai. Pakrovimas. Įpakavimas ir markiravimas. Tarifų parinkimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu krovinių gabenimas Lietuvoje gana pelningas ir aktualus verslas, kadangi mūsų respublikos geografinė padėtis gana patogi – rišanti dvi Europos puses... Rytų, bei vakarų pasaulius. Lietuva produkcijos eksportuoja pakankamai nedaug, todėl apsiėmiau panagrinėti maršrutą, kai krovinys vežamas iš tolimosios Italijos į Lietuvos teritorijoje esančius sandelius. Tokio pobūdžio krovinių yra gana nemažai, manau, tai turėtų būti kažkam aktualu ir įdomu.
Krovinių vežimas – yra plačiai paplitęs terminas. Jis apibrėžia didelį ratą operacijų, kurios atliekamos nuo produkcijos pagaminimo iki pristatymo ją vartotojams. Šias operacijas sudaro medžiagų vežimas, sandėliavimas ir saugojimas, komplektavimas ir įpakavimas bei vežimas bet kokia transporto rūšimi. Taip pat reikia parinkti maršrutą, sudaryti eismo grafiką ir transporto priemonių techninį aptarnavimą. Šių operacijų tikslas likviduoti atstumą tarp gamintojo ir vartotojo bei užtikrinti saugų ir savalaikį krovinių vežimą iš gamybos vietos į vartojimo vietas.
Verslininkai, kurie užsiima krovinių vežimu, turi mokėti sudaryti perspektyvinius planus, įvertindami savo ir užsakovų reikalavimus. Jų tikslas yra garantuoti didžiausią operacijų ekonomiškumą.
Krovinių vežimas susijęs su poreikių tenkinimu. Poreikių tenkinimo tikslas – sutrumpinti užsakymo gavimo ir įvykdymo laiką. Norint sutrumpinti įvykdymo laiką, būtina ištirti procedūras, susijusias su paraiškos dokumentavimu, jos apdorojimu, prekės parinkimu sandėlyje, įpakavimu, pakrovimu ir vežimu vartotojui.
Šito kursinio darbo tikslas – išanalizuoti baldų dalių vežimą iš Milano į Vilnių kelių transportu, vežimo ypatumus, reikalingus dokumentus, patį vežimo procesą bei nustatyti ar kiek pelno pavyko pasiekti iš šio vežimo.
Vežant krovinius labai svarbu tikslingai pasirinkti transporto rūšį. Pasirenkant transporto rūšį reikia tiksliai žinoti koks bus krovinys, kokiu maršrutu jis bus gabenamas, koks pristatymo laikas, kokios apmokėjimo galimybės. Šito kursinio darbo atveju yra pasirenktas kelių transportas, kuris yra labiausiai paplitęs Lietuvoje ir visoje Vakarų Europoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis76.18 KB
AutoriusTomas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Krovinio gabenimas marsrutu Vilnius Milanas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą