Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Sviesto gabenimas Vilnius - Donetskas

Sviesto gabenimas Vilnius - Donetskas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Transporto rūšies parinkimas. Multimodaliniai vežimai. Transporto priemonės parinkimas. Maršruto parinkimas. Krovinio pakuotė. Dokumentai. Laiko sąnaudų maršrute skaičiavimas. Vairuotojo darbo ir poilsio laikas. Išlaidų maršrute skaičiavimas. Vairuotojo darbo užmokestis. Praktinė dalis. Gabenamas krovinys. Transporto rūšies parinkimas. Transporto priemonė. Krovinio pakuotė. Pagrindinio ir alternatyvaus maršrutų parinkimas. Laiko sąnaudos. Išlaidų skaičiavimas. Pagrindinio ir alternatyvaus maršrutų palyginimas. Išvados. Santrauka (anglų kalba). Priedai.

Ištrauka

Siekiant kuo geriau susipažinti su vežimų technologijų praktine dalimi organizuojamas konkretaus krovinio tarptautinis pervežimas.
Mano atveju krovinys – 5 t sviesto, krovinio siuntimo vieta – Vilnius, krovinio pristatymo vieta – Donetskas, pristatymo laikas – 3 dienos.
Darbo tikslas susipažinti susipažinti su eile operacijų, kurias reikia atlikti organizuojant krovinių pervežimus. Taip pat susidurti su įvairiomis problemomis, kurios iškyla vežėjo darbo metu.
Darbe taikyta metodika – programa AutoRout bei literatūros šaltinių, interneto, paskaitų konspektų duomenų analizė.
Šiame darbe trumpai aprašomos visos transporto rūšys, dokumentai, krovinių pakuotės ypatumai, transporto priemonės parinkimas, maršrutų sudarymas, laiko ir pinigų sąnaudų apskaičiavimas, vairuotojo darbo ir poilsio laikui keliami reikalavimai.
Toliau organizuojamas 5t sviesto pristatymas iš Vilniaus (Lietuva) į Donetską (Ukraina). Pateikiami du maršrutai – pagrindinis (Lietuva - Baltarusija - Ukraina) ir alternatyvus (Lietuva-Lenkija-Ukraina). Analizuojami jų skirtumai, privalumai ir trūkumai, pateikiamos išvados.

Krovinių vežimas - visuma operacijų, kurios atliekamos nuo produkcijos pagaminimo iki pateikimo vartotojams. Operacijas sudaro: medžiagų vežimas, sandėliavimas ir saugojimas, komplektavimas ir įpakavimas, vežimas kuria nors transporto rūšimi; taip pat maršruto parinkimas, eismo grafikų sudarymas ir transporto priemonių techninis aptarnavimas. Operacijų tikslas – panaikinti teritorinį skirtumą tarp gamintojo ir vartotojo, užtikrinti saugų krovinio vežimą, bei visa tai atlikti laiku.
Esant specializuotai gamybai neišvengiami tolimieji vežimai. Jų ekonomiškumui pagrįsti rengiami specialūs vežimo planai, kuriuose įvetinami atmosros sąlygų, žemės ūkio kenkėjų, grobstytojų ir kt. poveikiai.
Transporto-ekspedicinės įmonės, atsižvelgdamos į transporto rūšių privalumus bei trūkumus, turi parinkti transporto rūšį konkretiems vežimams. Transporto rūšies pasirinkimą gali lemti ir tokios aplinkybės kaip vežimų apimčių padidėjimas ar sumažėjimas, pristatymo skubotumo laipsnis ir pan.
Kelių transportas
Privalumai:
1. Manevringumas. Krovinių surinkimas ir pristatymas gali būti atliektas be perkrovimo, visur kur gali privažiuoti automobilis.
2. Vežimų greitis ir reguliarumas. Krovinių surinkimas ir vežimas gali būti nustatytas pakankamai tiksliai.
3. Įpakavimas. Tai vienintelė transporto rūšis kartais visiškai nereikalaujanti krovinio įpakavimo.
Trūkumai:
1. Didelė kaina. Tai lemia apmokėjimas, kuris apskaičiuojamas nepriklausomai nuo pakrovimo apimties, palyginus su visu automobilio įkrovumu (nevertinant krovinio svorio ir pan).
2. Skubus iškrovimas. Kartais yra sudėtinga suorganizuoti skubų pakrovimą ar iškrovimą, kuris ir lemia šios transporto rūšies operatyvumą.
3. Mažas įkrovumas (palyginus su vandens ir geležinkelių transportu).
4. Klaidingas vežimas. Vežant keletą siuntų iš karto įvairiems adresatams galimos klaidos, kurių padeda išvengti markiravimas.
5. Grobstymas. Nesudėtingai gali būti pagrobtas ir krovinys, ir transporto priemonė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTransporto ir logistikos kursinis darbas
KategorijaTransportas ir logistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis864.13 KB
AutoriusDarka
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sviesto gabenimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą